MISCELLANEOUS / Jewellery / Rings 10774253
nr 1077 4253
RINGS
3 pcs, silver, 1950s,
3 st, silver, 1950-tal
SEK 100
Monday December 19 2016
at 19:22:03
18/12 20:00:33
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver